EcoFamily – V Targi Ekologia dla Rodziny

Ekologia na topie
V Targi Ekologia dla Rodziny ECOFAMILY
od 30 do 31 stycznia 2016

logoModa na spodnie-dzwony, długie brody u panów lub robienie zdjęć jedzenia przemija zazwyczaj po jednym sezonie. Trend na ekologię w codziennym życiu na szczęście utrzymuje się od wielu lat. Grono miłośników zdrowej żywności czy produkty przyjazne naturze rośnie, dlatego wystawy skierowanej do tej grupy nie mogło zabraknąć w Targach Kielce. Targi ECOFAMILY – Ekologia dla Rodziny to ważny punkt w kalendarzu dla wszystkich, którzy ekologię traktują priorytetowo. Targowe stoiska wypełnią ekologiczna żywność, odzież i kosmetyki; nie zabraknie również innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań dla domu czy też szerokiej oferty ekologicznych gospodarstw rolniczych. Na najmłodszych będą czekały przyjazne dla środowiska zabawki.

ecofamily-2014-bp-01 ecofamily-2014-bp-07

Podczas poprzedniej edycji ECOFAMILY swoją ofertę prezentowało 140 firm z Polski i Niemiec. Zwiedzający mogli także skorzystać z zajęć w trakcie nietypowych warsztatów – z powroźnictwa, wikliniarskich czy ceramicznych. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się pokazy tłoczenia soków i pieczenia chleba. Nie lada gratką dla wszystkich fanów sportu było spotkanie z siatkarzami Effektora Kielce i piłkarzami Korony Kielce. W specjalnie przygotowanej do pokazów kulinarnych Strefie Vip gotowali przedstawiciele Korony Kielce i Effektora. Wszystkie ekologiczne produkty potrzebne kucharzom dostarczyli wystawcy targów ECOFAMILY, a dobrymi radami gotującym sportowcom służył profesjonalny i doświadczony kucharz.

targikielce

Podczas targów ECOFAMILY wyłoniono także zwycięzców konkursu na najlepszy Eko-Sklep. Targom EcoFamily towarzyszyła konferencja „Rolnictwo ekologiczne – nowe perspektywy” współorganizowana przez partnerów targów: Ekogwarancja PTRE, Polskie Towarzystwo Rolników Ekologicznych oraz Stowarzyszenie Polska Ekologia

V edycja Targów ECOFAMILY odbędzie się od 30 do 31 stycznia 2016 roku. Więcej informacji na stronie internetowej targów.
ecofamily-loga