Reklama

wydawnictwo 2016Czasopismo MiniLO&Aniela należy do grupy czasopism wydawnictwa Logistyka Odzysku, którego właścicielem jest firma M&M Consulting.

MiniLO&Aniela to kwartalnik wydawany od 2013 r.
Dedykowany jest dzieciom, młodzieży oraz rodzicom i nauczycielom.

MiniLO&Aniela to czasopismo o ekologii. Porusza tematy związane z: odpadami, zanieczyszczeniami środowiska, zrównoważonym rozwojem, recyklingiem i upcyklingiem, bioróżnorodnością, świadomą konsumpcją, odnawialną energią, ekologicznym stylem życia zarówno w domu jak i w szkole.

Każdy numer wydawany jest z ekologicznym dodatkiem.
Do tej pory ukazały się m.in.: karty do gry WODA, płyta z filmem o segregowaniu odpadów, piłka plażowa, odblask, kalendarz ścienny, torba materiałowa, składany model śmieciarki.

  • Czasopismo drukowane jest w 100% na papierze z recyklingu
  • Liczba stron: 60
  • Format: A4
  • Nakład: 5 000

Najmłodsza grupa odbiorców MiniLO&Aniela w czasopiśmie znajdzie: rebusy, zgadywanki, łamigłówki, ekociekawostki, czytanki i kolorowanki. Artykuły pisane są prostym językiem, mocno ilustrowane, tak by ułatwić najmłodszym czytelnikom zapoznanie się z przekazem.

Dla starszych dzieci i młodzieży dedykowane są artykuły merytoryczne o ekologii, które mogą być doskonałym uzupełnieniem wiedzy  szkolnej

Czasopismo jest skierowane także do rodziców i nauczycieli. Rodzice mogą zaciekawić dzieci ekologią, kształtować w nich właściwe postawy i przez zabawę uczyć dbałości o środowisko.
Dla nauczycieli MiniLO&Aniela jest bazą wiedzy, kompendium pomysłów, inspiracji i materiałów do wykorzystania podczas lekcji w szkole. Oprócz materiałów merytorycznych nauczyciele znajdą: scenariusze zajęć, inspiracje do działań podejmowanych w szkole na rzecz ekologii, doświadczenia przyrodnicze oraz konkursy, w które można zaangażować uczniów. To wszystko po to by o ekologii mówić ciekawie i wzbudzić w uczniach troskę o naturę.

www_tymczasowe13

ZAREKLAMUJ SIĘ U NAS JEŚLI:

  • Twoją grupą docelową są dzieci, rodzice lub nauczyciele
  • Szukasz wiarygodnego źródła przekazu
  • Potrzebujesz nietypowych form reklamy
  • Chcesz trafić ze swoją ofertą precyzyjnie do grupy docelowej

podził

CENNIK_MA

ZOBACZ TAKŻE:

Planowane wydania

Dotychczas reklamowali się

Reklama internetowa

Zapraszamy do współpracy!

Osoby zainteresowane ofertą reklamową prosimy o kontakt:
Marcin Bajko
tel. 519 184 337
marcin.bajko@mmconsulting.waw.pl

Mateusz Nowak
Specjalista ds. reklamy
tel. 508 877 232
dzial.reklamy@mmconsulting.waw.pl